O nas

kim_jestesmy_2

KIM JESTEŚMY?

IGD Consulting Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo-doradczą, działającą na rynku od 2004 roku. Od 2011 r. posiadamy akredytacje Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w zakresie realizacji programów nauczania dla opiekunów w żłobkach i klubach dziecięcych oraz dziennych opiekunów. IGD Consulting Sp. z o.o. jest właścicielem Ogólnopolskiej Sieci Dziennych Opiekunów. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu funduszy rządowych oraz unijnych, które wykorzystujemy do tworzenia i zapewniania funkcjonowania placówek opiekuńczych dla dzieci w wieku do lat 3.

dla_kogo_2

DLA KOGO?

Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie najwyższych standardów opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 zgodnie z obowiązującymi wymogami Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r. oraz 10 lipca 2014 r.. Dzięki współpracy z firmami, opiekunami, organami prowadzącymi placówki opiekuńcze, rodzicami oraz władzami lokalnymi i ogólnopolskimi, nasze żłobki, kluby dziecięce oraz dzienni opiekunowie, a także szkolenia oraz różne formy doradztwa są nieustannie udoskonalane i dostosowywane do zmieniających się warunków w sakli mikro i makro. Naszymi głównymi klientami są dzieci w wieku do lat 3, dla których nieustannie się rozwijamy.

dowswiadczenie_2

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobywamy nieustannie od roku 2004, kiedy IGD Consulting Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność doradczo-szkoleniową. Od 2011 roku szkolimy opiekunów do żłobków, klubów dziecięcych oraz dziennych opiekunów. Prowadzimy usługi doradcze z zakresu tworzenia, organizowania i zapewniania funkcjonowania placówek opiekuńczych dla dzieci w wieku do lat 3. Ponadto regularnie pozyskujemy fundusze min. z resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”. Od 2014 roku tworzymy i organizujemy Ogólnopolską Sieć Dziennych Opiekunów na terenie całej Polski.